Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou

Tikiake download (Fesoasoani mai i isi galuega faatino) i luga o le faʻamaoniga.

Vaʻavaʻai aʻu i luga o le YouTube totogi.

Tatalo

EMBA E le gata i lea, e leai se mea e sili ona lelei.

EMBA o se Kamupani Tusia ma se aga masani ma le agaʻi atu i le sosaiete ma le siosiomaga. O lona gaosiga o oloa e maua mai i le gaosia o pepa ma e toe faʻaaogaina uma. E ala i ana oloa EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. E le gata i lea, o le a avea ma sui o le malo o le malo, o le a avea ma sui o le malo.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Aisema e váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bilé ruční paperboard pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Faʻa celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v 1970 technology a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Ua matou nofouta i le talatuu o augatupulaga ua mavae, lea na taitaiina atu ai i matou i le taimi nei ma la matou tautinoga i le atinaʻeina lelei o le galuega ua amataina. I le avea ai o se vaega o le taumafaiga faifai pea ina ia tasi le laasaga i luma o tatou tagata tauva, tatou te tuu le faamamafa i luga o le lelei o oloa ma fesootaiga a tagata faatau.
O matou tomai faʻapitoa ma a matou aufaigaluega agavaa, o se faʻamaoniga umi o le maualuga o auaunaga. Matou te le na o le faatauina atu o oloa, ae matou te tuuina atu fofo atoatoa i tagata faatau i sili atu nai lo 30 atunuu i le salafa o le lalolagi.

O TAGATA O TATOU TE TATAU:

  • O gaosiga ma gaosiga o meaola, o se ata lafoia lea o la tatou sootaga lautele i le siosiomaga
  • Ethics o se tasi o tulafono sili ona maualuga mo sootaga i totonu ma fafo atu o le kamupani
  • Auʻaunaga asiasi ma tagata faʻapitoa faʻapitoa o le matou tiute mautinoa lea
  • O la tatou saofaga i le tulaga lelei o le olaga o le kamupani atoa e le faatapulaaina e nofoaga a le kamupani
  • O le maualuga o le galuega o la tatou sao i le atinaʻe manuia o le itulagi

EMBA O le mea moni, o le mea lea, O le a le mea e fai e le Atua, pe a faʻalogo i ai?
EMBA O le a le mea e mafai ona e faia i le taimi nei, e mafai ona e maua ai le tulaga, e mafai ona e maua ai le alofa ma le fiafia i le olaga atoa, ma le fiafia i le avea ai o se tasi o le au paia e fai ai le televise.

EMBA nabizí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci fai 10. O le mea e tasi, e tatau ona tatou maua, e mafai ona tatou maua, e mafai ona tatou faia se mea e tasi, o le a ia te oe i le archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. O le mea moni, o le mea lea,

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dcahodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce e sili atu le mamafa maximální možné ochrany.

EMBA I le roku 1998 i le faʻataʻitaʻiga ISO 9001, e mafai ona e faʻasalalau i ai le faʻasalalauga e filifili ai i le kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například Faʻavaa o le tausaga a Worldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky oloa faauo siosiomaga na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a mea fusipepa. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

faasoa atu
Faamolemole faatali ...

tusi se faamatalaga

Ole a le lolomiina lou tuatusi imeli. Ua faailogaina le manaomia o faamatalaga *