Tkalcovna RTK, spol. s ro Rokytnice nad Jizerou

Tikiake download (Fesoasoani mai i isi galuega faatino) i luga o le faʻamaoniga.

Vaʻavaʻai aʻu i luga o le YouTube totogi.

Tatalo

mausali RTK spol. s ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích fai le 160-200 cm e pei ona faia i luga o le 10.710. Lauga 2012 jsou k dispozici široké stroje Vamatex Silver 360 s možností výroby tkanin do šíře až do 340 cm.

Všechny tkací stroje jsou vybaveny listovými stroji až do počtu 24 listů, je také možno vyrábět víceosnovní vazby a vazby perlinkové.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a to jak přírodní, tak syntetické. Fai tomtkového směru je možno zpracovat i příze multifilametní.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí i le 7,4 v hmotnosti tkanin od 70 fai 150 g / m2. Faʻatonuina o le aotelega o le faʻataʻitaʻiga ma le faʻaaogaina o mea e fai i le 420 g / m2 a i z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, visquezových, syntetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabizí vedle prodeje režných tkanin také prodej tkanin bělených, barvených nebo jinak upravených, stejně tak i prodej kusových konfekčních výrobků (např. lůžkovin, utěrek, plen apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. O le a le mea e te manaʻo i ai, o le 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Faʻataʻitaʻiga o le telefoni a le 2,2 miliony metrů, resp. 4 miliony m2. A o le a le 80% ou te alu i ai e fai ma sui o le klientelu i le pro nejnáročnější klientelu.

Rámcový výrobní ituaiga:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, pleny apod.)
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny pro tisk aj)
  • Filifili le mea e te manaʻo i ai. Možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro v Rokytnici nad Jizerou, i společnost, která navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby v Rokytnici nad Jizerou. E le gata i lea, ae o le a le mafai ona e alu i le XKUMX. O le a faʻafeiloaʻiina le mea e sili ona lelei i le taimi nei, toe faʻafeiloaʻi, faʻauʻuina i luga o le telefoni, takže sama upravovala tkaniny do konečné prodejní podoby.

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roce 1992, kdy byla firma zprivatizována. E le gata i lea, e le gata i lea, ae e le o se mea e tasi. O le faʻamanuiaina o le tagata, o le faʻamaoni lea, ma le faʻamaoni, ma le faʻasalaga.

Faʻamatalaga o mea e fai a le k. K rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Týkalo se to zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů, výměny elektrických rozvodů, byla postavena nová plynová kotelna vč. výměny rozvodů topení, na tkalcovně byly instalovány automatické klimatizační jednotky, zcela nové je vodní hospodářství apod.

Firma dispnyeje strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin ve vysoké kvalitě a a se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice Leží na severu Čech v západní části pohoří Krkonoš. E le gata i lea, e le o se mea e sili ona lelei. V současnosti je již hlavně rekreačním, turistickým a sportovním centrem. V létě je ideálním východiskem pro horskou turistiku av zimě pak významným střediskem pro sjezdové i běžecké lyžování.

faasoa atu
Faamolemole faatali ...

tusi se faamatalaga

Ole a le lolomiina lou tuatusi imeli. Ua faailogaina le manaomia o faamatalaga *